داشتن عزت‌نفس برای همه لازم و ضروری‌ست. انچه در مورد عزت‌نفس میگوییم این است که فرد خود را قبول داشته باشد و در برخی مواقع "من" را ترجیح دهد. اما برخی اوقات کسانی هستند که به جای من از قاعده ی "همیشه من" پیروی میکنند. یعنی چی؟ یعنی من همیشه درست می‌گویم! همیشه حق با من است! همیشه من باید برای شما تصمیم بگیرم.

اگر این وضعیت رخ دهد. یعنی فرد مقابل شما یک شخصیت خودخواه دارد. در زندگی بارها شده که با شخصی روبه‌رو شدیم که همیشه "من، من"  می‌کند. اگر با همین شخصی روبه رو شدید، سعی کنید او را از زندگی خود بیرون کنید. اما گاهی اوقات امکان دوری از افراد خودخواه را نداریم، زیرا نمی‌توانیم پدر، مادر یا همسر خودخواه را از زندگی خودمان بیرون کنیم. اما می‌توانیم با به‌کار گرفتن برخی شیوه‌ ها و ترفندها طرز صحیح رفتار با انها را یاد بگیریم
با این مطلب از لیلون همرا شوید

ادامه مطلب

چطوری با یک فرد خودخواه رفتار کنم؟

داستان جالب و تامل برانگیز

راز های شگفت انگیز برای زیبایی

خودخواه ,زندگی ,فرد ,یعنی ,دهد ,اوقات ,خودخواه را ,همیشه من ,از زندگی ,را از ,کنید اما

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Dr_Left handed اجاره تجهیزات نمایشگاهی ، صوتی و تصویری CorelDRAW نظامی‌گری مشتاقُ الیه ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی و آموزش مدیریت جهادی بچه باهوش شهر ایده آل دریچه ای رو به تمدن و شهر نشینی گروه چشم انداز نو | خدمات شبکه | پشتیبانی شبکه